Do końca czerwca ulice Szczecińska, Bema i Bogusława w Stargardzie Szczecińskim będą mieć nową nawierzchnię.
Trwają prace na dawnym przebiegu drogi krajowej numer 10 przez miasto. Obecnie cała nawierzchnia na ulicy Szczecińskiego została sfrezowana, trwa regulacja studzienek kanalizacyjnych. W dniu dzisiejszym rozpoczną się prace bitumiczne na ulicy Szczecińskiej. Pod koniec maja roboty przeniosą się na ulicę Bema.

W związku z prowadzonymi pracami zalecamy kierowcom jadącym do Stargardu od strony Szczecina skorzystanie z obwodnicy miasta. Najlepszy dojazd do centrum umożliwia węzeł Stargard Szczeciński Centrum, dzięki wyborowi tej trasy można ominąć ulicę Szczecińską, na której prowadzone są roboty. Na węzłach obwodnicy znajduje się odpowiednie oznakowanie wskazujące zalecany objazd. Wraz z postępem prac będą wprowadzane kolejne etapy tymczasowej organizacji ruchu na czas robót.
 Remont ulic Szczecińskiej, Bema i Bogusława w Stargardzie Szczecińskim wykonywany jest w ramach kontraktu na budowę obwodnicy miasta. Inwestorem zadania jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie.


28.04.2010